Kalusteet
20299
MATSALSMÖBLEMANG, 8 delar, rokokostil, 1900-tal.
MatsalsmÖblemang, 8 delar, rokokostil, 1900 tal

Vitlackerat med bronserade detaljer. Bord, ett par karmstolar, 4 stolar, sideboard. Bord med rund skiva, diam 120, h 74. 4 iläggsskivor à 50 cm. Stolar med balusterbricka, skuren snäckformation, svängda ben med H-kryss. Stoppade sitsar. Sideboard med 3 dörrar. L 170, b 52, h 80.

Slitage, färgbortfall. Bordsskivan och iläggsskivorna även med krackelyr och repor. Nyckel saknas.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
4 000 SEK