TEVAGN, 1940-tal.

TEVAGN, 1940-tal.

Kromat stativ med fyra ben, bricka och hylla i björkfanér. Hjul. L 81, b 44, h 64.

Smärre slitage och trasiga gummiringar på hjulen.

Lähtöhinta
1 200 SEK