20335
SERVISDELAR, 4 st. Porslin. "Ostindia", Rörstrand.
Servisdelar, 4 st. porslin. "ostindia", rörstrand

Terrin med lock, stekfat, sockerskål med lock, smörask med lock.

Smörask med bottennagg. Smärre slitage.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
2 000 SEK