Kalusteet Peilit
20339
SPEGEL MED KONSOLHYLLA, nyrenässans, sent 1800-tal.
Spegel med konsolhylla, nyrenässans, sent 1800 tal

Fanér av bla valnöt, raka sidor med skuren dekor och krön med rundad överdel, flankerande knoppar. Hyllan med rektangulär skiva och dekorknoppar. H 157+37.

Slitage och repor samt fanérskador på konsolhyllans sarg.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
1 200 SEK