20347
FAT SAMT VAS, keramik, Ekeby resp S:t Eriks lervarufabrik. 1930-40-tal.
Fat samt vas, keramik, ekeby resp s:t eriks lervarufabrik. 1930 40 tal

Runt grönt fat med reliefdekor, L 36. Vasen med vit glasyr, H 27.

Vas med smärre fotnagg.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
1 000 SEK