20359
PARTI PORSLIN, 6 delar, bl a Meissen, 1900-tal.
Parti porslin, 6 delar, bl a meissen, 1900 tal

Meissenfigurin, två lockurnor, ett par ljusstakar, ytterfoder. H 9-27.

Figurin med nagg och skador.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
1 000 SEK