FÅTÖLJ, funkis, 1930-tal.

FÅTÖLJ, funkis, 1930-tal.

Stoppade dynor i svart konstskinn i rygg och sits. Svarta armlän i trä. Ram i metall. Ryggstödet är fällbart i flera hack.

Slitage. Trasig stoppning. Färgbortfall på armlänen. Anlöpningar på ramen.

Lähtöhinta
1 500 SEK