MATSERVIS, 56 delar, porslin, Lidköping, 1930-tal.

12 mattallrikar, 12 djupa tallrikar, 12 större assietter, 11 mindre assietter, 4 uppläggningsfat, såsskål, tillbringare, 4 karotter.

Bruksslitage och smärre nagg.

Lähtöhinta
1 000 SEK