DAMSKRIVBORD, rokokostil, 1900-tal.

Rektangulärt med glasskiva ovanpå träskivan. Låda i sargen, fyra svängda ben, hörnbeslag av mässing samt fothylsor. L 110, b 68, h 74.

Smärre slitage.

Lähtöhinta
4 000 SEK