HÖRNSKÅP, England, 1800-talets början.

Fanerad med mahogny med inläggningar i Lönn. H 222, l 116, b 63. Nyckel finns.

Smärre slitage, skadade lister på nedre dörr.

Lähtöhinta
7 000 SEK