20413
HÖRNSKÅP, England, 1800-talets början.
HÖrnskÅp, england, 1800 talets början

Fanerad med mahogny med inläggningar i Lönn. H 222, l 116, b 63. Nyckel finns.

Smärre slitage, skadade lister på nedre dörr.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
7 000 SEK