KAFFESERVISDELAR, 30 delar, porslin, bl.a. Musselmalet Royal Copenhagen.

13 kaffekoppar med fat Royal Copenhagen, 12 assietter Royal Copenhagen, 2 fat Royal Copenhagen, tallrik Bing o Gröndahl, 2 kaffekannor märkta HK Denmark.

Slitage. Enstaka nagg. En kopp med spricka.

Lähtöhinta
1 800 SEK