20497
SKÅP, rokoko, 1700-talets andra hälft.
SkÅp, rokoko, 1700 talets andra hälft

Valnötsfanerat. Uppsvängt krön, överdel med dörrpar. Nedtill fyra lådor. Beslag i förgylld brons. L 156, b 64, h 219.

Sprickor, fanérskador, fanérbitar saknas. Omarbetat. Nyckel till skåpsdörren saknas.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
18 000 SEK