TOALETTBORD, 2+1, Louis XVI-stil, 1900-tal.

Metall. Blå och gulfärgade med bronseringar. Låda. Fyrkantiga avsmalnande kopplade ben, H-kryss.
2 bord med ställ för ovala speglar. En oval spegel. L 80, B 51, H 78 (ex spegelställ).
Ett bord med L 80, B 51, H 87.

Slitage. En spegel saknas. Spegelställen saknar någon skruv. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
2 500 SEK