PARTI RYSKA BÖCKER, 18 st, bla "Razskazy" 14 vol av Anton Pavlovich Chekov, St Petersburg 1899-1911.

Olika klotband med bla förgylld dekor.

Slitage, ej genomgångna. Vol 14 saknas i verket av Chekov.

Lähtöhinta
1 500 SEK