MISTLUR, lackerat trä och koppar, 1800-talets slut.

Skyltmärkt O.C. Hansen, Skudesnes. L 55, b 40, h 39.

Bruksslitage. Bucklor. Funktion i behov av översyn.

Lähtöhinta
1 200 SEK