PARTI LEKSAKER, 15 delar, bla Japan.

Batteriautomater, uppskruvbara djur, mjukisdjur, 2st dockor, en Walt Disney Lunch box samt flera trä figurer.
Batteriautomater anka från "Line mar toys" samt apa, båda från Japan.
Uppskruvbar hund "Alps", Japan samt gris med fiol "Schuco patent", Tyskland. L 11-27.

Slitage. Skador.

Lähtöhinta
2 500 SEK