VITRINSKÅP, sent 1800-tal.

VITRINSKÅP, sent 1800-tal.

Målat i gulvitt, raka sidor, skuren karvsnittsdekor, glasad dörr. L 88, b 31, h 131. Nyckel finns.

Slitage, sprickor smärre listbortfall, senare bemålning. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
1 000 SEK