Kalusteet Peilit
20635
SPEGEL, empire, provins, 1800-talets första hälft.
Spegel, empire, provins, 1800 talets första hälft

Bronserad och förgylld. Rak form med pastellagedekor av bla lyra. H 63.

Slitage och löst krön.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
900 SEK