SERVERINGSVAGN, Modell 900, Alvar Aalto, Artek, Finland.

Skitlimmat böjträ, linoleumklädda hjul, korg av rotting. L 90, b 64, h 59.

Slitage, repor, några kakelplattor med sprickor.

Lähtöhinta
3 000 SEK