CHIFFONJÉ, senempire, 1800-talets andra hälft.

Valnötfanerad. Rak form. 4 lådor och nedfällbar klaff med bakomliggande skrivinredning. L 77, b 49, h 136. Nyckel finns.

Slitage, fanerskada på fronten till höger.

Lähtöhinta
2 500 SEK