Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

BYRÅ, rokokostil, KA Roos, Helsingborg. Sent 1900-tal.

Målad i blågrönt, fem lådor. Mässingsbeslag. L 90, B 47, H 80.

Slitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK