PARTI FIGURINER, 12 st, glas, Reijmyre, Kosta, Orrefors, för WWF.

Flertal färger: Igelkott, utter, blåval, orangutang, stenbock, valross, isbjörn, noshörning, fjällräv, gepard, lövgroda, och Przewalskis häst. H 5-18. Certifikat medföljer.

Smärre repor och enstaka nagg.

Lähtöhinta
1 000 SEK