20721
KOPPAR MED FAT, 7 ST SAMT ASSIETTER, 11 st, porslin, Meissen 1800-tal.
Koppar med fat, 7 st samt assietter, 11 st, porslin, meissen 1800-tal.

Kopparna med uppsvängd hänkel. Polykrom dekor av blommor samt guldkanter. Fyra extra fat medföljer. Assieternas diam 18 cm.

En kopp med lagning.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
2 500 SEK