KOPPAR MED FAT, 7 ST SAMT ASSIETTER, 11 st, porslin, Meissen 1800-tal.

Kopparna med uppsvängd hänkel. Polykrom dekor av blommor samt guldkanter. Fyra extra fat medföljer. Assieternas diam 18 cm.

En kopp med lagning.

Lähtöhinta
2 500 SEK