Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:

BERGERER, ett par, 1900-talets första hälft.

Bonad rödbok. Klädd rygg, sits och karmar i rött tyg. B 85, h 102, sittdjup 60.

Något bruksslitage på trädetaljer på armstöd och ben.

Lähtöhinta
3 000 SEK