Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Japanese Prints & Works of Art – Winter edition F706
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
Layered Living E1282
Huutokauppa:
Statement Pieces – Lighting E1270
Huutokauppa:
Paavo Tynell "The elegance of light" E1280
Huutokauppa:
The Collector’s World – Part One E1312
Huutokauppa:

BERGERER, ett par, 1900-talets första hälft.

Bonad rödbok. Klädd rygg, sits och karmar i rött tyg. B 85, h 102, sittdjup 60.

Något bruksslitage på trädetaljer på armstöd och ben.

Lähtöhinta
3 000 SEK