207688

SKÅL med LOCK samt VAS, glas, jugend, sign Gallé, 1900-talets första hälft.

Överfång med etsad blomsterdekor i rött/lila på rödorange fond. Signerad Gallé i dekoren. H 9-10.

Slitage.

Lähtöhinta
3 000 SEK