PARTI BESTICK, 6 delar. Bl.a. Paul Romare. 1700-1900-tal. Vikt 507g.

Sked, Paul Rommare, 1792-1847. Fiskspade, F Dahl. Sked, Odin-Silver, Sten E Lundquister, 1914. Sked GeWe 1951. Fiskserveringsbestick, Anna Östergren 1931. L 20-32

Slitage, smärre skador.

Lähtöhinta
1 000 SEK