Muut
207873

KARAFF, glas och silver, Carl Gustaf Hallberg 1899.

Sfärisk, slipad glaskupa, upptill mynning försedd med pip, lock och hänkel av silver. H 20.

Repor och smärre skador på glaset, samt invändigt avlagringar.

Lähtöhinta
2 000 SEK