SHIRLEY TEMPLE-DOCKOR, 2st. The Ideal Novelty and Toy Company, USA. 1930-tal.

Blundögon och öppen mun, kropp och huvud av plastliknande massa. Märkta SHIRLEY TEMPLE. L 29 resp 45.

Krackelyrer, smärre slitage.

Lähtöhinta
2 500 SEK