KARMSTOLAR, ett par. Barockstil. 1900-tal.

Betsad ek. Rygg och armstöd med rik skuren dekor av bl a lejon och stadsvapen. Stoppad sits.

Bruksslitage. Sitsarnas klädsel dåligt fäst/sliten.

Lähtöhinta
5 000 SEK