FIGURIN samt SKÅL, porslin. 1900 resp 1800-tal.

Oglaserad figurin, Danmark, på sockel H 14, samt skål med dekor av ko samt förgyllning. L 32.

Skål med nagg.

Lähtöhinta
1 200 SEK