Online-teemahuutokaupat
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Huutokauppa:
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Huutokauppa:
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Huutokauppa:
Classical Antiques F757
Huutokauppa:
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Huutokauppa:
A Token of Love E1285
Huutokauppa:
Flowering Folk Art E1281
Huutokauppa:

LJUSSTAKAR, ett par, porslin, rokokostil, Meissenliknande märkning.

Plastisk dekor av bla Förgätmigejblommor. H 15.

Slitage och nagg samt äldre lagning på en ljuspipa.

Lähtöhinta
600 SEK