SKÅLAR, 4 st, porslin, Kina, 1700-tal samt 1900-tal.

Polykrom dekor. Diam 12-18, h 3-7,5.

Två delar med lagning, två delar med spricka, en del med fotringsnagg, två delar med nagg.

Lähtöhinta
1 000 SEK