PARTI SILVERBÄGARE, 12 st, tot vikt ca 1124 g.

Samtliga med gravyr, minnes bägare, vandringspris mm.
En bägare i nysilver medföljer.
Varierande höjd, ca 5 - 14.

Slitage, repor och bucklor.

Lähtöhinta
3 000 SEK