BOKSKÅP, 1920-tal.

BOKSKÅP, 1920-tal.

Tvådelat. Överdelens dörr med spröjsat fönster i form av romber. Underdelens dörr med mönsterlagd fanér. L 54, B 48, H 228. Nyckel finns.

Slitage. Löst bakstycke på överdelen. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
4 000 SEK