MATSALSGRUPP, 5 delar, gustaviansk stil, 1900-tal.

Gråmålade stolar med rundad genombruten rygg. Kannelerade kopplade ben krönta med fleuroner, H-kryss.
Gråmålat bord med kannelerade ben krönta med fleuroner. Diam 110, H 74. Iläggskiva L 48.
L tot 110-158.

Slitage.

Lähtöhinta
3 500 SEK