FÅTÖLJER, ett par, Brödena Andersson, Ekenässjön, 1950/60-tal.

Teak med klädsel i ylle. Resårsits. Brickmärkta.

Slitage, karmarna med hårt slitage. Klädseln med enstaka hål och fläckar.

Lähtöhinta
1 500 SEK