BESTICK, 99 delar, silver, Skandia, Stockholm 1940-tal, modell "Haga".

12 bordsgafflar, 12 bordsknivar, 12 bordsskedar, 12 matgafflar, 12 matknivar, 12 matskedar, 12 dessertgafflar, 12 kaffeskedar, ostkniv, 2 smörknivar.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
8 000 SEK