BYRÅ MED SPEGEL.

BYRÅ MED SPEGEL.

Ljusgrön lasyr. Byrå, jugend, 1900-talets första hälft. Tre lådor med mässingsbeslag. L95, b45 h85. Spegel krönt med blomsterdekor. H 90.

Smärre repor och slitage.

Lähtöhinta
1 000 SEK
Tilaa uutiskirjeemme