DOSOR, 6 st, silver, Bla Sverige och Petter Gökblad i Linköping. 1800-1900-tal. Totalvikt ca 170 gram.

Olika former och dekorer. Diam 2,5-5,5.

Slitage, smärre bucklor, anlöpningar.

Lähtöhinta
1 200 SEK