PARTI SILVER, 73 delar, mestadels Sverige, 1800/1900-tal. Tot 1630 gr.

Blandade modeller, mestadels Sverige.
Matskedar, 11 st.
Teskedar, 38 st.
Saltskedar, 5 st.
Smörgåsgafflar, 4 st.
Skedar, 4 st.
Smörknivsställ, 3 st.
Slevar, 2 st.
Tesil.
Servettring.
Tång.
Uppläggningsgaffel.
Tårtspade.
Smörgåskniv.

Bruksslitage, repor.

Lähtöhinta
4 000 SEK