Important Spring Sale 625  –
Seuraa live-huutokauppaa reaaliajassa  ⟩
Important Spring Sale 625  –
21353
BOJANER, ett par, porslin, Kina, Qing-dynastin, 1800-tal.
Bojaner, ett par, porslin, kina, qing-dynastin, 1800-tal.

Blå underglasyr med motiv av flodlandskap, bemålade. H 11. Lock medföljer.

Lock med nagg.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
800 SEK