SPEGEL med KONSOLBORD, nyrokoko, 1800-talets andra hälft, förgyllt.

Dekorerad bl a med fåglar och ödlor. Skiva av carraramarmor. Konsolbordets b 95, d 38, h 75. Spegeln b 88, h 240.

Dekorskador.

Lähtöhinta
15 000 SEK