DRÄKTVÄRJOR, 2 st, 1800-tal.

DRÄKTVÄRJOR, 2 st, 1800-tal.

Mässingsfästen. Kavellindning. L 90-93.

Slitage. Repor. Skadad kavellindning. En klinga kortad.

Lähtöhinta
1 500 SEK