TEVAGN, 1950-tal.

TEVAGN, 1950-tal.

Metall samt trä, en löstagbar bricka med glasskiva samt ett hyllplan. På hjul. L 85, b 44, h 67,5.

Slitage samt repor. Under brickan saknas två klossar som ska få den att sitta på plats. Lagad. Slitage på hjulen med torkade gummin samt på ett hjul är gummit löst men medföljer.

Lähtöhinta
1 200 SEK