KLÄDSKÅP, A. Selander & söner, Göteborg, sekelskiftet 1900.

Valnöt. Spegelklädd skåpsdörr med bakomvarande klädkrokar. Profilerat krön. Tre lådor samt fyra hyllplan. L 101, b 39,5, h 194.

Slitage, skav samt repor. Renoverad samt kompletterad. Skadad list på backstycket. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
2 000 SEK