SERVISDELAR, 49 st, porslin, "Maria", Bavaria, Rosenthal.

Kanna. Två uppläggningsskålar. Såsskål på fat. Fyra uppläggningsfat. Fyra assietter. 12 mindre tallrikar. Terrin. Tolv tallrikar. Tolv djupa tallrikar.

Slitage. Sju delar med smärre fotringsnagg.Tre delar med kantnagg.

Lähtöhinta
2 000 SEK