215129

BÄLTESSPÄNNEN, emalj, bl a silver och Norge, sent 1800-tal - tidigt 1900-tal.

Norskt silverspänne med blå guillocherad emalj. Metallspänne med polykrom cloisonnéemalj. H 6,5-10,5.

Cloisonnéspänne med emaljskador.

Lähtöhinta
800 SEK