VITRINSKÅP, Louis XVI-stil. 1900-tal.

Valnöt. Svepta sidor. Svängda ben. Skuren dekor av blommor, geometriskt mönster och rocailler. Skuret och genombrutet krön, spegelglas. L 103, b 50, h 189. Nyckel finns.

Ett glasparti av plast. Skador. Lösa delar. Sprickor. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
2 500 SEK