MYNT, 10 st, silver, Norge, Sverige samt Ryssland, 1800-tal.

2 kroner 1878. 2 kroner Norge 1902. 50 öre 1893. 50 öre 1902. 50 öre 1891. 50 öre 1893. 10 öre 1898. 2 kronor 1903. 2 kronor 1910. 1 rubel 1898.

Slitage. Repor.

Lähtöhinta
2 000 SEK